Start zapisów Festiwalu Górskiego J-Z 2023

W niedzielę, 14 maja, odbędzie się wyjątkowy bieg górski w Jedlinie-Zdrój, dla miłośników aktywności na świeżym powietrzu i wyzwań sportowych. Uczestnicy będą mieli do wyboru trzy dystanse: 10 km, 21 km i 42 km, dostosowane do różnych poziomów zaawansowania.

Dystans 42 km to bieg na pętli dystansu półmaratońskiego czyli 2x 21 km. To ważna informacja, zwłaszcza dla tych osób, które cenią by trasa miała tylko jedną pętlę. Oznacza, to że takie punkty trasy jak tunel, Góra Borowa czy Zamek, uczestnicy pokonają dwukrotnie.

Bieg w Jedlinie Zdrój to nie tylko rywalizacja i walka o najlepsze czasy, ale także okazja do podziwiania pięknych krajobrazów i kontaktu z naturą. Trasy biegu zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić uczestnikom jak najlepsze wrażenia, a wsparcie ze strony wolontariuszy, obsługi medycznej i GOPR zapewni bezpieczeństwo podczas biegu.

W tegorocznym pakiecie startowym, poza tradycyjnym drzewkiem uczestnicy otrzymają ręcznik szybkoschnący. Dodatkowo można kupić okolicznościową koszulkę biegu.

Start biegu odbędzie się o godzinie 9:00 w niedzielne przedpołudnie dla dystansu 42 km, następnie 9:30 dla 10 km i 10:00 dla 21 km. Rejestracja uczestników rozpocznie się 14lutego już od godziny 12:00 na stronie: DATASPORT. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu i do walki o najlepsze wyniki na swoim dystansie!