Zimowa Jedlina przeniesiona na 12.03.2023

Niestety ale nie ma szans na zorganizowanie niedzielnego wyścigu. Poniżej opisujemy wszystko co i jak. Impreza zostaje przeniesiona na 12 marca 2023.

Otrzymaliśmy szereg informacji z różnych miejsc gór Wałbrzyskich. Okiść w wielu miejscach już spadła, a na niedzielę zapowiada się dobra pogoda. Nie zmienia to faktu, że na ten moment i prawdopodobnie jeszcze jakiś czas szlaki i ścieżki w górach będą zablokowane przez przewrócone gałęzie i drzewa.

Po konsultacji z GOPR oraz ALP podjęliśmy decyzję o przełożeniu wydarzenia. Zwyczajnie w górach, zwłaszcza tych wyższych nie da się biegać. 2. Zimowy Półmaraton Górski Jedlina-Zdrój przenosimy na 12 marca 2023.

Co dalej? Zdajemy sobie sprawę z ogólnego zamieszania dlatego też:

  • Komu odpowiada nowy termin musi jedynie uzbroić się w cierpliwość i jeszcze trochę ponad miesiąc pilnie trenować.
  • Do 14.02.2023 każdy komu obecna sytuacja krzyżuje plany może otrzymać zwrot opłaty startowej. W tym celu prosimy napisać na adres zwrot@pro-run.pl nr. konta oraz imię i nazwisko.
  • Od 15.02.2023 zostaną uruchomione zapisy i wszyscy nowi zainteresowani będą mogli się zapisać.
  • Nie, nie przenosimy opłat startowej z zimowego biegu na wiosenny. Zapisy na 2. Festiwal Górski Jedlina-Zdrój startują 14.02.2023.
  • Inne pytania niż zwrot prosimy kierować na zawody@pro-run.pl

Przepraszamy wszystkich i prosimy o zrozumienie. Od przyszłego tygodnia wchodzimy w teren aby sprawdzić cała trasę. Będziemy działać tak aby była przygotowana na 12 marca.