Konkurs filmowy Złota-Mila

Organizujemy konkurs dla wszystkich, którzy lubią biegać po górach Jedliny-Zdrój. 15 marca zaprezentujemy fragment utworu muzycznego, który będzie towarzyszył zawodnikom biegu Złota Mila Jedlina-Zdrój. Zadaniem jest nagranie krótkiego filmu z wykorzystaniem prezentowanego fragmentu utworu.

ZAJAWKA UTWORU – POBIERZ mp3:

Etap I

Potrwa do 15 kwietnia to publikowanie filmów na profilu Facebook Biegaj w Jedlinie. Prosimy o nadsyłanie gotowych linków z umieszczonymi filmami w portalach filmowych lub w mediach społecznościowych.

Etap II

Do 18 kwietnia jury organizatorów wybierze cztery najlepsze filmy i ogłosi finalistów konkursu.

Etap III

Na profilu Biegaj w Jedlinie na Fcebooku odbędzie się głosowanie trwające do 25 kwietnia.

Co jest do zdobycia? Nocleg w hostelu Browar Jedlinka dla dwóch osób ze śniadaniem w terminie do końca roku 2018 po wcześniejszym potwierdzeniu dostępności wolnych pokoi + pakiet produktów z browaru

Zwycięży materiał z największą liczbą polubień na Facebooku, gdzie organizatorzy zamieszczą post konkursowy (jeden film będzie związany z jednym z emotikonów polubienia). Gotowe nagrania można przesyłać do organizatora mailowo na zawody@pro-run.pl do 15.04.2018. Film może trwać do 60 sekund i musi posiadać ścieżkę dźwiękową prezentowanej zajawki utworu na bieg Złota Mila. Powinien pokazywać wszystko to co jest związane z Jedliną, górami Jedliny oraz tunelem. Powinien zawierać informacje o jego twórcach. Technika nagrywania filmu jest dowolna, a każdy uczestnik konkursu może zgłosić 1 film. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 26 kwietnia.